Eelkool

2023/2024 eelkooli registreerimine on avatud.

Õppetöö toimub 1x nädalas nii Oru majas Gonsiori tänaval, Gonsiori 38 (E) kui Mäe majas Kivimurru tänaval, Kivimurru 9 (T,K,N).  Oru maja - Gonsiori tn 38 kell 16:00-18:00,  Mäe maja - Kivimurru tn 9, kell 16:00 – 18:00. Kogemuslikult võime öelda, et kõik registreerunud siiski ei soovi kohta. Soovitame siiski registreeruda. Saate teate, et rühm on täitunud, kuid laps jääb ootenimekirja. Kui koht vabaneb, saate e-mailie sellekohase teate. Küsime kõigi registreerunute käest osalemissoovi üle juuni, juuli ja augusti jooksul. 

NB! Avame uue grupi teisipäeviti (Mäe maja -Kivimurru 9) õpetaja Merit Piht, registreerimine avaneb 22.05.2023

Klikka allpool sobiva nädalapäeva peal, avaneb uus vaade ja sealt saab lapse vastavasse rühma registreerida. Või registreeri siit.

Esmaspäeviti - Anu Hiiesalu (Oru maja-Gonsiori 38) 
Esmaspäeviti - Merike Marran (Oru maja-Gonsiori 38) 
Teisipäeviti - Tiia Reinaru (Mäe maja-Kivimurru 9)  
Teisipäeviti - Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9).  
Kolmapäeviti - Frederika Stella Aasmäe (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Kolmapäeviti- Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Neljapäeviti -  Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9 1 

Eelkooli võetakse vastu õpilased, kes jooksva aasta 1. oktoobriks on saanud 6- aastaseks. Vastu võetakse õpilasi kuni rühmade täitumiseni.  Õppeaasta keskel on võimalik liituda eelkooliga juhul, kui on vabu kohti.
Õppetöö 2023/2024 õa algab 02.10.2023 ning kestab kuni 12.04.2024. Õppetööd ei toimu riiklikel pühadel ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kinnitatud koolivaheaegadel (ksg.edu.ee>õppetöö>koolivaheajad).

Õppetöö maht on 3 õppetundi nädalas, mille kestvus on 35 minutit. Mängu ja puhkuse aeg tundide vahel on 8 minutit. Puhkepauside ajal on lastel võimalik puhata või süüa kodust kaasavõetud einet/jooki. Õpetajal on õigus vastavalt laste jõudlusele tunni kestvust ja vahetunni pikkust liigutada kuid üld aeg peab jääma samaks. 

Õpilasel palume tundi kaasa võtta:

  • pinal, milles on kaks teritatud harilikku pliiatsit, värvipliiatsid, kogujaga teritaja, kustutuskumm, käärid ja liimipulk
  • vahetusjalanõud
  • väike eine (võileib või saiake, jook, puuvili)

Õppemaks on 65 EUR kuus.

Eelkooli teenuse tasutav summa on jagatud võrdseteks osadeks kuupõhiselt, et oleks võimalus teha vajadusel, soovil püsikorraldust jms. Nii nagu kuudel, kus on koolivaheajad, on ka viimase kuu (aprili) summa 65€.

 

Tasutakse arve alusel iga kuu kümnendaks kuupäevaks etteulatuvalt.

2023/24 eelkooli leping

NB! Lepingute sõlmimine toimub august-september 2023

Kõik vanemad (alates 18. eluaastast) saavad taotleda igal aastal tulumaksu tagastust, sest KSG Koolituskeskuse õppekavadel on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba.

Meie õppekavaga on võimalik tutvuda siin: vajuta siia.

Küsimuste korral kirjutage tugiselts@gmail.com