Eelkool

2024/2025 eelkooli registreerimine on avatud

Õppetöö toimub 1x nädalas nii Oru majas Gonsiori tänaval, Gonsiori 38 (E) kui Mäe majas Kivimurru tänaval, Kivimurru 9 (T,K,N).  Oru maja - Gonsiori tn 38 kell 16:00-18:00,  Mäe maja - Kivimurru tn 9, kell 16:00 – 18:00. Kogemuslikult võime öelda, et kõik registreerunud siiski ei soovi kohta. Soovitame siiski registreeruda. Saate teate, et rühm on täitunud, kuid laps jääb ootenimekirja. Kui koht vabaneb, saate e-mailie sellekohase teate. Küsime kõigi registreerunute käest osalemissoovi üle juba aprillis ja augusti jooksul. 

 

Klikka allpool sobiva nädalapäeva peal, avaneb uus vaade ja sealt saab lapse vastavasse rühma registreerida. Või registreeri siit.

Esmaspäeviti - Algi Ambos (Oru maja-Gonsiori 38)  Grupp on hetkel täitunud.
Esmaspäeviti - Merike Marran (Oru maja-Gonsiori 38)  Grupp on hetkel täitunud.
Teisipäeviti - Tiia Reinaru (Mäe maja-Kivimurru 9)  Grupp on hetkel täitunud.
Teisipäeviti - Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9). Grupp on hetkel täitunud.
Kolmapäeviti - Frederika Stella Aasmäe (Mäe maja-Kivimurru 9) Grupp on hetkel täitunud.
Kolmapäeviti- Minna Rummi (Mäe maja-Kivimurru 9) Grupp on hetkel täitunud.
Neljapäeviti -  Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9 Grupp on hetkel täitunud.

Neljapäeviti - Frederika Stella Aasmäe (Mäe maja-Kivimurru 9) Avasime uue grupi

Eelkooli võetakse vastu õpilased, kes jooksva aasta 1. oktoobriks on saanud 6- aastaseks. Vastu võetakse õpilasi kuni rühmade täitumiseni.  Õppeaasta keskel on võimalik liituda eelkooliga juhul, kui on vabu kohti.
Õppetöö 2024/2025õa algab 30.09.2024 ning kestab kuni 18.04.2025. Õppetööd ei toimu riiklikel pühadel ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kinnitatud koolivaheaegadel (ksg.edu.ee>õppetöö>koolivaheajad).

Õppetöö maht on 3 õppetundi nädalas, mille kestvus on 35 minutit. Mängu ja puhkuse aeg tundide vahel on 8 minutit. Puhkepauside ajal on lastel võimalik puhata või süüa kodust kaasavõetud einet/jooki. Õpetajal on õigus vastavalt laste jõudlusele tunni kestvust ja vahetunni pikkust liigutada kuid üld aeg peab jääma samaks. 

Õpilasel palume tundi kaasa võtta:

  • pinal, milles on kaks teritatud harilikku pliiatsit, värvipliiatsid, kogujaga teritaja, kustutuskumm, käärid ja liimipulk
  • vahetusjalanõud
  • väike eine (võileib või saiake, jook, puuvili)

Õppemaks on 65 EUR kuus.

Eelkooli teenuse tasutav summa on jagatud võrdseteks osadeks kuupõhiselt, et oleks võimalus teha vajadusel, soovil püsikorraldust jms. Nii nagu kuudel, kus on koolivaheajad, on ka viimase kuu (aprilli) summa 65€.

 

Tasutakse arve alusel iga kuu kümnendaks kuupäevaks etteulatuvalt.

 

NB! Lepingute sõlmimine toimub august-september 2023

Kõik vanemad (alates 18. eluaastast) saavad taotleda igal aastal tulumaksu tagastust, sest KSG Koolituskeskuse õppekavadel on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba.

Meie õppekavaga on võimalik tutvuda siin: vajuta siia.

Küsimuste korral kirjutage tugiselts@gmail.com