Eelkool

2024/2025 eelkooli gruppides on veel vabu kohti, registreerimine on avatud

Õppetöö toimub 1x nädalas nii Oru majas Gonsiori tänaval, Gonsiori 38 (E) kui Mäe majas Kivimurru tänaval, Kivimurru 9 (T,K,N).  Oru maja - Gonsiori tn 38 kell 16:00-18:00,  Mäe maja - Kivimurru tn 9, kell 16:00 – 18:00. Kogemuslikult võime öelda, et kõik registreerunud siiski ei soovi kohta. Soovitame siiski registreeruda. Saate teate, et rühm on täitunud, kuid laps jääb ootenimekirja. Kui koht vabaneb, saate e-mailie sellekohase teate. Küsime kõigi registreerunute käest osalemissoovi üle juba mai, juuni ja augusti jooksul. 

 

Klikka allpool sobiva nädalapäeva peal, avaneb uus vaade ja sealt saab lapse vastavasse rühma registreerida. Või registreeri siit.

Esmaspäeviti - Algi Ambos (Oru maja-Gonsiori 38) 
Esmaspäeviti - Merike Marran (Oru maja-Gonsiori 38) 
Teisipäeviti - Tiia Reinaru (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Teisipäeviti - Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9).  
Kolmapäeviti - Frederika Stella Aasmäe (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Kolmapäeviti- Minna Rummi (Mäe maja-Kivimurru 9) 
Neljapäeviti -  Merit Piht (Mäe maja-Kivimurru 9 

Neljapäeviti - Frederika Stella Aasmäe (Mäe maja-Kivimurru 9) On veel vabu kohti.

Eelkooli võetakse vastu õpilased, kes jooksva aasta 1. oktoobriks on saanud 6- aastaseks. Vastu võetakse õpilasi kuni rühmade täitumiseni.  Õppeaasta keskel on võimalik liituda eelkooliga juhul, kui on vabu kohti.
Õppetöö 2024/2025õa algab 30.09.2024 ning kestab kuni 18.04.2025. Õppetööd ei toimu riiklikel pühadel ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi kinnitatud koolivaheaegadel (ksg.edu.ee>õppetöö>koolivaheajad).

Õppetöö maht on 3 õppetundi nädalas, mille kestvus on 35 minutit. Mängu ja puhkuse aeg tundide vahel on 8 minutit. Puhkepauside ajal on lastel võimalik puhata või süüa kodust kaasavõetud einet/jooki. Õpetajal on õigus vastavalt laste jõudlusele tunni kestvust ja vahetunni pikkust liigutada kuid üld aeg peab jääma samaks. 

Õpilasel palume tundi kaasa võtta:

  • pinal, milles on kaks teritatud harilikku pliiatsit, värvipliiatsid, kogujaga teritaja, kustutuskumm, käärid ja liimipulk
  • vahetusjalanõud
  • väike eine (võileib või saiake, jook, puuvili)

Õppemaks on 455 EUR.

Õppemaksu on võimalik tasuda korraga (455EUR) või igakuiste maksetena (65EUR kuus). Igakuiste maksetena tasumisel tuleb arvestada, et kuumaksu suurus ei sõltu koolivaheaegadest või ühes kuus toimuvate tundide arvust - kogu õppe eest tuleb tasuda kokku 455EUR. 

Lepingu näidis: 2024-25 Leping

NB! Lepingute sõlmimine ja detailsema info jagamine õppetöö kohta toimub august-september 

Kõik vanemad (alates 18. eluaastast) saavad taotleda igal aastal tulumaksu tagastust, sest KSG Koolituskeskuse õppekavadel on Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba.

Meie õppekavaga on võimalik tutvuda siin: vajuta siia.

Küsimuste korral kirjutage tugiselts@gmail.com