TOETATUD PROJEKTID 

KSG spordivorm

Õpilase esimene võistlus, kus ta kooli esindab, toimub 3. klassis. Selleks, et tunne oleks veel tugevam, on igal meie õpilase seljas KSG spordivorm. Vorm annab kindlust servile ja julgust jooksule! Spordivormi soetamist koordineeris Tugiselts koostöös lahkete lapsevanematega.

Talisport

Suusatamine on meie kliimavöötmes oluline ning armastatud spordiala. Selleks, et kõik õpilased saaksid proovida talisporti (nii suusatamist kui uisutamist), aitab KSG Tugiselts seda finantseerida!

 

Õpilasvahetusprogrammid

Meie kool on saksa keele kallakuga kool. Koolil on mitmeid koostööpartnereid Saksamaal ja Eestis. On selge, et keele parimaks õpetajaks on praktika. Aitame kooli õpetajatel ja õpilastel osaleda erinevates õpilasvahetusprogrammides.

 

Esmaabikohver

2. aprillil andsime koolile üle lastevanemate toetusel soetatud ESMAABIKOHVRI. Ikka selleks, et kool oleks turvalisem koht meie lastele! Suur tänu veel kord kõikidele lastevanematele, kes aitavad meil koolile toeks olla!

 

Pilveprinter

Heade annetajate abiga saime koolile rentida pilveprinteri, see tähendab, et printida saab operatiivselt ja järjekorras ei pea enam ootama. Oma kasutajakontoga saab materjali printerisse ära saata ja siis endale sobival ajal järgi minna. Suurimad tänud kõigile, kes õla anna panid!